آیا آبخوردگی لپ تاپ ایسوس فاجعه است؟!

هنگام آبخوردگی لپ تاپ ایسوس چه کنیم؟

کارهایی که شما در زمان افتان لپ تاپ در آب انجام می دهید یا نمی دهید، تا حد زیادی تعیین می کنند که می توانید دستگاه را تعمیر کنید یا خیر. اگرچه آبخوردگی لپ تاپ می تواند بسیار خطرناک و آسیب زا باشد، اما همه چیز دست خودتان است. شما می توانید با انجام دادن چند اقدام ساده و البته دوری از یک سری روش های رایج اما اشتباه، مجددا از لپ تاپ خود استفاده کنید. در زمان آبخوردگی لپ تاپ ایسوس یا هر برند دیگری، بیکار نایستید و بلافاصه دستگاه را از آب بیرون بیاوید.

اگر نوشیدنی روی لپ تاپ ریخته و دستگاه به برق متصل است، سریعا آداپتور را از پریز بکشید. به هیچ عنوان، تاکید می کنیم به هیچ عنوان از سشوار برای خشک کردن لپ تاپ آبخورده استفاده نکنید. با این کار فقط به پخش شدن بیشتر آب در بخش های داخلی دستگاه کمک می کنید! در صورت امکان باتری لپ تاپ را جدا کنید.

بهتر است برای خشک کردن بدنه از یک دستمال جاذب رطوبت استفاده نمایید. در صورتی که ابزار و مهارت لازم برای باز کردن لپ تاپ را دارید، بد نیست که بدنه را باز  کنید تا قطعات به صورت عادی خشک شوند. بهترین کار، خاموش کردن لپ تاپ آبخورده ایسوس و مراجعه به یک تعمیرگاه مجاز و معتبر در این اولین فرصت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین
ارسال پیام