نمایندگی آل این وان ایسوس

آل این وان به دستگاه هایی گفته می شود که میان لپ تاپ و کامپیوتر هستند. این دستگاه ها دارای اجزای مختلف کامپیوتر نبوده و از قطعاتی مانند کیس برخوردار نیستند اما به ظرافت لپ تاپ نیز نبوده و دارای صفحه کلید نمی باشند.

آل این وان ها را بیشتر در ادارات و شرکت های مختلف که نیاز به فضای کمتری است مورد استفاده قرار می دهند. این دستگاه ها با وجود جمع و جور بودن قابلیت های زیادی را ارائه می دهند و ایرادهایی که در کامپیوترهای رومیزی بود در این دستگاه ها برطرف شده است.

یکی از محصولات پرطرفدار ایسوس، آل این وان های آن است که به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد با فروش و استقبال گسترده ای مواجه شده است.

خرابی آل این وان قابل تعمیر توسط افراد بی تجربه نبوده و با توجه به قیمت بالایی که دارد حتما بایستی توسط تکنسین هایی که در این کار تخصص بالایی دارند و آموزش های لازم را دیده اند انجام گیرد. قطع شدن اتصالات مختلف در آل این وان، خراب شدن منبع تغذیه، خرابی هارد دیسک، خرابی کارت گرافیک، وجود مشکل در مادربرد، خرابی ال سی دی، خرابی فن، مشکل صفحه آبی، کم شدن سرعت آل این وان، روشن نشدن دستگاه و بسیاری از موارد دیگر از جمله مواردی است ممکن است کاربران آل این وان ایسوس با آن مواجه گردند.

اگر شما هم از آل این وان استفاده می کنید و دستگاهتان با خرابی های مختلفی مواجه شده است، نمایندگی تعمیرات ایسوس قادر به انجام تعمیرات آن خواهد بود. این مرکز انواع خدمات عیب یابی و تعمیرات آل این وان را انجام داده و تمامی این کارها با سرعت و کیفیت بالا اجرا می کند.

نمایندگی ایسوس