نمایندگی رسمی ایسوس

نمایندگی رسمی ایسوس به ارائه گارانتی تعمیرات و همچنین گواهی اصالت قطعات به مشتریان خود می پردازد و کیفیت خدماتی که انجام می دهد کاملا قابل اعتماد و معتبر می باشد. این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن و حرفه ای که دارد به عنوان یک نمایندگی منحصر به فرد در تهران شناخته می شود.

تکنسین های فعال در این مجموعه به صورت کاملا حساس گزینش شده اند و از لحاظ فنی و اخلاقی دارای اعتبار بالایی می باشند. مشتری مداری و احترام به مشتری و پاسخگویی به سوالات آنها از ویژگی های تعمیرکاران شاغل در نمایندگی ایسوس است.

با بررسی کارنامه نمایندگی تعمیرات ایسوس می توان میزان رضایت بالای مشتریان را در آن مشاهده کرد و صد در صد کاربرانی که از خدمات این مرکز استفاده کرده اند، با خاطره ای خوب از این مجموعه  یاد می کنند. مشتریان می توانند در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهادی، نظر خود را به مدیریت اعلام نموده تا در اسرع وقت به این مشکل رسیدگی گردد.

واحدهای مختلف تعمیراتی در این نمایندگی وجود دارد و برای تعمیر هر محصول باید به بخش مربوطه مراجعه نمود. در ابتدا دستگاه ایسوس به بخش عیب یابی فرستاده شده و پس از ارائه توضیحات لازم به مشتری و همچنین بیان شفاف هزینه ها، دستگاه به قسمت تعمیرات ارسال می گردد. در این قسمت، دستگاه ایسوس در زمانی کوتاه تعمیر شده و پس از آن با مشتری تماس گرفته می شود تا جهت دریافت محصول اقدام نماید.

نمایندگی ایسوس