نمایندگی ایسوس

نحوه ویروس کشی و حذف ویروس در لپ تاپ ایسوس

حذف ویروس در لپ تاپ ایسوس
زمان مطالعه مطلب 3 دقیقه

ما در این مطلب قصد داریم نحوه ویروس کشی و حذف ویروس در لپ تاپ ایسوس آشنا شوی. بنابراین این مقاله را با دقت و به صورت کامل مطالعه نمایید.اگردارای لپ تاپ ایسوس هستیددر صورتی‌که  و به تازگی با مشکل کند شدن آن روبرو شده‌اید، بدون شک یکی از دلایل آن ویروسی شدن لپ تاپ ایسوس مورد نظر است. از این‌رو شما باید در اسرع وقت نسبت به پاک سازی آن اقدام کنید تا مشکل کند شدن آن برطرف شود.

 

روش‌های جلوگیری از طریق Windows Defender

خوب است بدانید که ویندوز از یک ابزاری به نام Windows Defender برخوردار است که مانع از ورود انواع برنامه‌ها و فایل‌های تقلبی و مشکوک به داخل ویندوز می‌شود. از این‌رو ابزار Windows Defender قادر به ویروس کشی سیستم شما نبوده و امکان اینکه شما بتوانید با استفاده از این ابزار لپ تاپ ایسوس خود را ویروس کشی کنید، نیز وجود ندارد و تنها قادر هستید تا با کمک آن مانع از ویروسی شدن دستگاه خود شوید.این ابزار دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است.

اگر قصد فعال کردن ابزار Windows Defender را دارید، به آسانی می‌توانید به بخش سرچ منوی استارت شدن وارد شوید و ابزار Windows Defender را جستجو نمایید و سپس آن را باز کنید. n، بر روی گزینه Manage Settings کلیک نمایید. پس از این باید گزینه Real-time protection را در حالت ON قرار دهید.

 

نحوه ویروس کشی لپ تاپ ایسوس با کمک آنتی ویروس اصل

خوب است بدانید که در این نمایندگی‌ها، از عالی‌ترین و برترین آنتی ویروس‌های اصل برای نصب روی سیستم و ویروسی کشی آن استفاده می‌شود.

 حذف ویروس در لپ تاپ ایسوس

 

مهمترین نشانه‌های ویروسی شدن لپ تاپ ایسوس چیست؟

در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما را با مهمترین نشانه‌های ویروسی شدن لپ تاپ ایسوس آشنا کنیم. از مهمترین و بارزترین علائم شدن لپ تاپ ایسوس، کارکرد بسیار آهسته و کند مرورگر مورد نظر است. با این حال در بسیاری از مواقع کند شدن دستگاه می‌تواند یکی از نشانه‌های ویروسی شدن سیستم مورد نظر باشد. هنگامی که نرم افزارهای دستگاه شما با سرعت بسیار کم و به آرامی اجرا می‌شوند، به معنای ویروسی شدن سیستم مورد نظر خواهد بود.

هزینه ویروسی کشی لپ تاپ ایسوس چقدر است؟

بهترین اقدام پیدا کردن یک نمایندگی ایسوس معتبر و مراجعه به آن است.

 حذف ویروس در لپ تاپ ایسوس

 

مهمترین سوالات

1. نحوه پاک سازی لپ تاپ ایسوس ویندوز ۱۰ به چه شکلی انجام می‌شود؟

در پاسخ این سوال می‌توان گفت که ویندوز دارای یک ابزار به نام Windows Defender است که در اصل به عنوان یک نوع آنتی ویروس شناخته شده است.

2. آیا تمامی لپ تاپ‌های ایسوس از محافظت داخلی برخوردار هستند؟

پاسخ این پرسش بله است. خوب است بدانید که تمامی لپ تاپ‌های ایسوس از یک محافظت داخلی بسیار قوی در برابر آلودگی های نرم افزاری برخوردار هستند که گزینه‌های اصلی آن‌ها شامل Windows Defender و McAfee می‌شود.

3. چگونه سبب آلوده شدن لپ تاپ و کامپیوتر می‌شود؟

بسیاری از مواقع با استفاده از پیوست ایمیل، در زمان دانلود کردن فایل‌های مختلف از اینترنت و همچنین بعد از بازدید کردن از یک وب سایت آلوده  این اتفاق رخ می‌دهد.

اگر شما به تعمیر لپ تاپ ایسوس نیاز دارید و هم چنین برای خدماتی همچون تعمیر آل این وان ایسوس ، تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیر موبایل ایسوس ، تعمیر سرور ایسوس ، تعمیر تبلت ایسوس و .. در نمایندگی ایسوس با کارشناسان ما در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *