تعمیر دستگاه ماینر

نمایندگی تعمیرات دستگاه ماینر 

تعمیرات دستگاه ماینر

میزان هزینه تعمیرات ماینر بسته به نوع مشکل داشته و در موارد مختلف، هزینه های متفاوتی نیز برای آن محاسبه می شود.دستگاه ماینر مانند سیستم های کامپیوتری دارای دو بخش نرم افزار و سخت افزار است و به دلایل مختلف ممکن است در هر یک از این قسمت ها معایبی ایجاد گردد. دانلود کردن فریمورهای شکسته و بازدید کردن از وب سایت های مخرب می تواند به آسیب های نرم افزاری منجر گشته که توسط تیم حرفه ای و مجرب این مرکز قابل تعمیر می گردد.کارشناسان متخصصی که در نمایندگی تعمیرات دستگاه ماینر حضور دارند، عیوب و ایرادات دستگاه ماینر را به دقت و با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مخصوص مورد بررسی قرار داده و پس از آن یک برآورد هزینه به مشتری اعلام می نمایند. در ادامه در صورت موافقت مشتری دستگاه برای ادامه تعمیرات دستگاه ماینر به واحد مورد نظر ارسال شده و تحت نظر تکنسین ها و مهندسین ماهر و خبره تعمیر می گردند.

تعمیرات ماینر
قیمت مناسب
مشاوره رایگان
تکنسین حرفه ای
سرویس رایگان
تعمیرات تخصصی

تعمیر ماینر

کارشناسان ما به نصب، راه اندازی و انواع تعمیرات در رابطه با ماینرها می پردازند و با توجه به مهارت و سابقه بالایی که دارند، این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیتی منحصر به فرد انجام می دهند. از جمله خدمات مهمی که در این مرکز به صورت حرفه ای صورت می گیرد می توان به تعمیر هشبرد یا چیپ ماینر، تعمیر کنترل ‌برد ماینر، تعمیر پاور ماینر شامل تعمیر تغذیه آنتماینر، واستماینر، سیلیکون و ایبنگ، عیب یابی فن ماینر و روش سرویس کردن سیستم خنک کننده، کابل‌کشی استاندارد فارم، حفظ دمای مطلوب درون فارم و سیستم ‌های رعدگیر و اتصال به زمین، رفع ایراد دمای بالا در دستگاه ماینر، برطرف کردن مشکل کاهش درآمد و کم شدن ورودی استخر در شبانه روز، رفع مشکل ریست شدن دستگاه ماینر در حین کار، ساخت کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری، برطرف کردن مشکل ویروسی شدن دستگاه ماینر و غیره اشاره کرد.

برای تعمیر ماینر خود همین الان با 45102-021 تماس بگیرید.

تعمیرات دستگاه ماینر
با افتخار همراه شما هستیم
سال تجربه تعمیرات
0 +
دستگاه تعمیر شده
0 +
مشتری وفادار
0 +
خدمات ما

تعمیر آل این وان ایسوس

تعمیر لپ تاپ ایسوس

تعمیر کامپیوتر ایسوس

تعمیر تبلت ایسوس

پشتیبانی ایسوس

آماده پاسخگویی هستیم

خدمات پس از فروش نمایندگی ما با پیشرفته ترین و حرفه‌ای ترین تجهیزات تعمیر و عیب یابی با چندین سال سابقه با وجود افراد حرفه ای و خبره ، در کمترین زمان ممکن مشکلات دستگاه شما را برطرف می سازند

021-45102

تعمیرات محصـولات ایـسوس

بیشتر بخوانید

تعمیرات ماینر

استخراج بیت کوین در سال های اخیر با توجه به گسترش تکنولوژی در زمینه ارزی با پیشرفت زیادی مواجه بوده است و افراد بسیاری برای رسیدن به سودهای بسیار زیاد اقدام به استفاده از دستگاه های ماینر جهت استخراج بیت کوین می نمایند. کار کردن و همچنین تعمیرات ماینر نیازمند تخصص و مهارت ویژه ای است و برطرف کردن مشکلاتی که در این دستگاه ها در طول زمان ایجاد می گردد باید حتما توسط متخصصین این امر صورت پذیرد.

با توجه به ساختار ویژه ماینرها و همچنین قیمت بالایی که دارند توصیه می شود از دستکاری آنها خودداری کرده و در صورت مشاهده هر گونه مشکل و ایرادی در این دستگاه ها، به کارشناسان مجرب و متخصص مراجعه نمایید.هم چنین می توانید برای تعمیر سرور ایسوس ، تعمیر کارت گرافیک ایسوس ، تعمیر لپ تاپ ایسوس ، تعمیر آل این وان ایسوس و تعمیر سوئیچ ایسوس با 02145102 تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات هشبرد دستگاه ماینر

هش بردها از جمله قطعات اصلی به کار رفته در دستگاه های ماینر هستند که بدون وجود آنها امکان کار کردن ماینر وجود نخواهد داشت. وظیفه این قطعات پردازش های سنگین است و از جمله قطعات گرانقیمت محسوب می گردد. بسته به نوع مشکل ایجاد شده در هش برد ممکن است نیاز به ترمیم یا تعویض آن باشد که تشخیص این امر توسط تعمیرکاران تعمیرات ماینر در این مرکز انجام می شود.

تعمیرات پاور دستگاه ماینر

تامین برق ماینر توسط پاور آن صورت می گیرد و در صورتی که دستگاه قادر به روشن شدن نباشد، احتمال خرابی پاور آن وجود دارد. ممکن است نوسان های برق شدید باعث خرابی پاور دستگاه گشته و مشکلاتی را ایجاد نمایند. پاورهای ماینر در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که تکنسین های حاضر در مجموعه تعمیرات ماینر، قادر به تعمیرات آن می باشند.

خدمات تعمیر دستگاه ماینر

 • تعمیرات برد انواع دستگاه ماینر شامل عیب یابی پردازنده ها و جی پی یو ها
 • تعمیرات مین برد ماینر و خرابی مربوط به هنگ و داغ کردن
 • تعمیرات فن دستگاه ماینر شامل عیب یابی کند بودن یا صدای نامتعادل
 • تعمیرات پاور دستگاه ماینینگ شامل پاور اکسترنال و پاور متصل به دستگاه
 • تعمیرات مودم  ماینر از جمله مودم  سیم کارت خور و مودم ADSL
 • تعمیرات سوئيچ و روتر هایی که به دستگاه ماینر متصل است 
 • رفع مشکلات نرم افزاری از جمله برطرف کردن حملات سایبری، ویروسی شدن و اشکالات کیف پول
 • تعویض چیپ های برد کنترلر و هش برد در صورت نیاز
 • ارتقا ظرفیت پاور دستگاه ماینر 

دیگر خدمات بخش تعمیرات

 • تعمیر پاور دستگاه ماینر و  پاور هوشمند در تعمیر ماینر
 • تعمیرات هشبرد انواع ماینر
 • تعمیرات کنترل برد و آپدیت بایوس در تعمیرات ماینر
 • راه اندازی فارم و برق کشی صحیح در تعمیرات ماینر
 • نصب و  تنظیمات شبکه فارم در تعمیرات ماینر
 • تعمیرات سوئیچ، مودم و هاب در تعمیرات ماینر
 • ساخت تابلو برق فارم ماینر

تعمیر دستگاه ماینر

تعمیر انواع ماینر

تعمیرات دستگاه ماینر بیت مین Antminer S17
تعمیرات دستگاه ماینر بیت مین Antminer S11
تعمیرات دستگاه ماینر بیت مین Antminer S15
تعمیرات دستگاه ماینر بیت مین Antminer S9
تعمیرات ماینر بیت مین Antminer DR5
تعمیرات دستگاه ماینر بیت مین Antminer Z11
تعمیرات دستگاه ماینر فیوژن سیلیکون X1 Miner
تعمیرات دستگاه ماینر فیوژن سیلیکون FusionSilicon X7
تعمیرات دستگاه ماینر اینوسیلیکون Innosilicon A6
تعمیرات دستگاه ماینر اینوسیلیکون Innosilicon A8 plus
تعمیرات دستگاه ماینر اینوسیلیکون A9++ ZMaster
تعمیرات دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2 Turbo
تعمیرات ماینر اینوسیلیکون Obelisk SC1
تعمیرات دستگاه ماینر میکرو بی تی Whatsminer M10S
تعمیرات ماینر بیتفیلای Snow Panther
تعمیرات دستگاه ماینر کنان AvalonMiner 
تعمیرات دستگاه ماینر ای بنگ Ebit E
تعمیرات دستگاه ماینر بایکال

تعمیر هشبرد ماینر / تعمیرات هشبرد ماینر/تعمیر ماینر/هزینه تعمیر ماینر/تعمیر انواع ماینر/تعمیر ماینر بیت کوین/تعمیر برد ماینر/تعمیرات برد ماینر/تعمیر کنترل برد ماینرتعمیر کنترل برد ماینر t1/تعمیر پاور ماینر/تعمیر پاور ماینر m3/تعمیر پاور ماینر p5/تعمیر پاور ماینر t2t/تعمیر پاور ماینر a1/تعمیر پاور ماینر f1/تعمیر ماینر تهران/تعمیر تخصصی ماینر/تعمیرات تخصصی ماینر/تعمیر منبع تغذیه ماینر/تعمیرات ماینر چیست/تعمیر ماینر خانگی/تعمیر ماینر خانگی در تهران

سبد خرید