تعمیر قطعات آل این وان

کاربران کلیه مدلها و برندهای آل این وان می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در کامپیوتر همه کاره خویش، به نمایندگی تعمیرات آل این وان مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. در پارت های نمایندگی آل این وان تیمی از برترین کارشناسان تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

 

 

تعمیر قطعات آل این وان در این مرکز توسط کارشناسانی انجام می‌پذیرد که ضمن بهره‌مندی از «دانش فنی» مورد نیاز، «ابزارآلات تخصصی» این کار را نیز در اختیار دارند.
تلفیق این دو پارامتر بنیادین در حوزه تعمیر تجهیزات کامپیوترهای همه کاره –یعنی «تخصص» و «ابزار پیشرفته»- سبب گشته تا  «سرعت و کیفیت» دو ویژگی لاینفک و دائمی خدمات ارائه شده در نمایندگی آل این وان گردند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات آل این وان محدود به مدل خاصی از این کامپیوتر نیست و دربرگیرندۀ تمامی مدلها و قطعات آل این وان است.
تعمیرات آل این وان ایسوس با توجه به ساختار ویژه و متفاوت این محصول نیازمند حضور کارشناسانی است که بر کانفینگ خاص آن تسلط داشته باشند و با آگاهی از ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت افزاری این دستگاه بتوانند بهترین عملیاتِ تعمیر را بر آن پیاده و مطلوب‌ترین نتیجه ممکن را کسب نمایند.

تعمیرات نرم افزاری آل این وان

 

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات نرم افزاری آل این وان با حضور در نمایندگی تعمیرات آل این وان قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات ALL IN ONE حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را به کاربران دستگاه‌های آل این وان ارائه نمایند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات نرم افزاری آل این وان که با حضور در مرکز تعمیرات آل این وان قابل دریافت است عبارتند از:

رفع مشکل هنگ کردن کامپیوتر همه کاره، تعمیر مشکل خاموش روشن شدن آل این وان، رفع مشکل خاموشی ناگهانی آل این وان، رفع مشکلات مربوط به عدم سازگاری برنامه ها در نسخه های سیستم عامل، دانلود، آپدیت و نصب درایور های مورد نیاز،

رفع مشکلات احتمالی در نصب کلیه ی نرم افزارها، برطرف کردن مشکلات شبکه و اینترنت، رفع مشکلات کندی سرعت آل این وان، رفع مشکلات و خطا های سیستم عامل، حل مشکلات مربوط به  ویروس ها، آنتی ویروس ها و آپدیت آنتی ویروس، نصب بازی، نرم افزار، درایور و … .

شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات آل این وان مشمول گارانتی و ضمانت است. (جز در مواردی معدود نظیر بازیابی اطلاعات و … ).

تعمیرات سخت افزاری آل این وان

 

کاربران کلیه برندهای آل این وان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری در دستگاه خویش، به نمایندگی تعمیرات آل این وان مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. سرویس های ارائه شده در مرکز این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با برترین اساتید این حوزه، برخوردار از بالاترین سطح کیفی است.

کارشناسان ما در پارت تعمیرات سخت افزاری آل این وان، با استفاده از جدیدترین متدهای عیب‌یابی نوع اشکال پیش امده در دستگاه شما را شناسایی کرده و در ادامه، با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات و روش‌های تعمیر، اشکالات پیش آمده در آن را مرتفع می‌سازند. در صورتی که اشکال پیش آمده در قطعات آل این وان، حاد بوده و نیاز به تعویض باشد، این کار صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد شد.

برخی از خدمات سخت افزاری قابل دریافت در این مرکز عبارت است از: تعمیرات CPU آل این وان، تعمیرات مادربرد آل این وان، ارتقاء RAM آل این وان، تعمیرات Power آل این وان، تعمیر و تعویض کارت صدا، تعمیرات و بازیابی Hard آل این وان، تعمیر و تعویض DVD-ROM، تعمیر و ارتقاء کارت گرافیک Graphic Card و … .

ثبت سفارش تعمیر