تبلت های ایسوس
 تبلت های ایسوس از نظر نرم افزاری، از دو سیستم عامل ویندوز و اندروید بهره گرفته اند ، که هر دو مدل از کیفیت خوبی برخوردارند. نوع ، جنس، رنگ، رزولوشن و دقت صفحه نمایش، مهم ترین گزینه ها در انتخاب یک تبلت می باشد. متخصصین نمایندگی ایسوس، دوره های تخصصی تعمیرات تبلت ایسوس را گذرانده وتبحر کافی در تعمیر انواع مدل های تبلت ایسوس را دارند.

نمایندگی ایسوس

نمایندگی ایسوس تمامی خدمات خود را همراه با گارانتی ارائه می دهد. چنانچه تبلت های تعمیر شده توسط نمایندگی ایسوس مجددا دچار مشکل گردد ، شما می توانید با توجه به شرایط و ضوابط مشخص شده به واحد تعمیرات تبلت ایسوس مراجعه فرمایید.

خدمات تخصصی تعمیرات تبلت ایسوس

تبلت ها بر حسب نوع کاربری که دارند (بازی، مطالعه، وبگردی و …) دچار معایب و مشکلات مختلفی می شوند. کرش کردن سیستم عامل، هنگ کردن برنامه ها، کاهش سرعت تبلت در اجرای برنامه ها، نصب نشدن برنامه ها، ویروسی شدن تبلت، کار نکردن دوربین، پاک شدن اطلاعات یا فرمت شدن دستگاه و موارد مشابه، از جمله مشکلاتی هستند که ریشه در نرم افزار دستگاه دارند. به عنوان دیگر مشکلات تبلت ایسوس نیز باید به خرابی دوربین، شکستن قاب تبلت، شکستن ال سی دی، خرابی اسپیکر، مشکلات و نواقص صدا، روشن نشدن، خاموش شدن، شارژ نشدن، کار نکردن دوربین، از کار افتادن تاچ، ایرادهای باتری، و شکستن گلس اشاره کرد. برای تعمیر تبلت ایسوس در هریک از موارد ذکر شده باید دستگاه به صورت کامل بررسی و عیب یابی شود. تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده در نهایت منجر به رفع مشکل خواهد شد.