نمایندگی ایسوس

بهترین نرم افزار پاک سازی و بهینه سازی هارد

بهترین نرم افزار پاک سازی و بهینه سازی هارد
زمان مطالعه مطلب 8 دقیقه

نرم افزار پاک سازی و بهینه سازی هارد اپلیکیشنی است که با بهینه سازی عملکرد سیستم شما را بهبود می بخشد. چندین کار مانند پاک کردن کش برای برنامه های مختلف، حذف فایل های رجیستری خراب، و مکان یابی و حذف فایل های موقت را انجام می دهد. این می تواند فرآیندها را از استفاده از RAM در پس زمینه محدود کند.بسیاری از آیتم‌های راه‌اندازی یا حافظه‌های پنهان متورم باعث کاهش سرعت رایانه می‌شوند و از این رو نرم افزار پاک سازی و بهینه سازی هارد باید در فواصل زمانی منظم اجرا شود تا مناطق مورد نگرانی شناسایی شوند.هنگام انتخاب نرم افزار پاک سازی و بهینه سازی هارد ، عواملی که باید در نظر گرفته شوند سهولت استفاده، عملکرد و قیمت هستند. همچنین باید نظرات ابزار را بررسی کنید. اگر ابزار طبق ادعا کار می کند، می توانید بررسی ها را برای عملکرد آن بررسی کنید.برای تعمیر لپ تاپ ایسوس می توانید با ما تماس بگیرید.

 

معرفی 10 نرم افزار پاک سازی و بهینه سازی هارد

 

 1. iolo System Mechanic

iolo System Mechanic سرعت پردازش را بهبود می بخشد. باعث افزایش سرعت درایو می شود. دارای ویژگی هایی برای بازیابی فایل های پاک شده است. iolo System Mechanic عملکرد رایانه شخصی را بهینه می کند. System Mechanic Ultimate Defense می تواند از حریم خصوصی آنلاین محافظت کرده و رمزهای عبور را مدیریت کند.

سرعت پردازنده شما با iolo بهبود می یابد. سرعت راه اندازی و دانلود را بهبود می بخشد. همچنین گرافیک بهبود یافته ای دریافت خواهید کرد.

 

امکانات:

 • iolo ویژگی های بهینه سازی جدیدی برای ویندوز 10 دارد که حریم خصوصی را فراهم می کند و تقاضای پهنای باند اینترنت را کاهش می دهد.
 • با iolo، بهبود عملکرد زمان بوت کامپیوتر، سرعت دانلود اینترنت، CPU، RAM، GPU و درایوها را دریافت خواهید کرد.
 • می تواند بدافزار را مسدود یا حذف کند.
 • می تواند کل درایو را پاک کند.

عملکرد چهار جزء اصلی رایانه شخصی پس از استفاده از iolo System Mechanic بهبود می یابد. همچنین پاسخگویی سیستم را بهبود می بخشد.

 

 1. Restoro

Restoro یک نسخه آزمایشی رایگان برای ویندوز ارائه می دهد. این راه حل را با سه گزینه قیمت گذاری ارائه می دهد، 1 مجوز (29.95 دلار تعمیر یکباره)، استفاده و پشتیبانی نامحدود برای یک سال (29.95 دلار)، و 3 مجوز استفاده نامحدود برای یک سال (39.95 دلار).

Restoro یک راه حل سیستمی کامل است که از فناوری قدرتمند برای ایمن سازی و تعمیر رایانه شخصی شما استفاده می کند. می تواند وب سایت های خطرناک را شناسایی کرده و تهدیدات بدافزار را حذف کند. حداکثر عملکرد کامپیوتر شما را بازیابی می کند. می تواند فایل های آسیب دیده ویندوز را جایگزین کند.

 

امکانات:

 • Restoro می تواند رجیستری ویندوز را بهینه کند.
 • این قابلیت برای بازیابی سیستم عامل دارد.
 • اسکن و ارزیابی کامپیوتر و تجزیه و تحلیل سخت افزار را انجام می دهد.
 • فایل های جدید و سالم را دانلود می کند.

Restoro با ارائه قابلیت هایی مانند حذف ویروس و جاسوس افزار، تعمیر آسیب ویروس، تعمیر مشکلات پایداری ویندوز و غیره، یک طرح تعمیر رایانه شخصی ارائه می دهد. پشتیبانی رایگان و تعمیر دستی رایگان را ارائه می دهد.

 

 1. Outbyte PC Repair

Outbyte پلتفرمی برای تمیز کردن و افزایش سرعت کامپیوتر شما است. این نرم افزار بهینه سازی دارای قابلیت های مختلفی از جمله آنتی ویروس، آپدیت درایور، تعمیر مک، تعمیر کامپیوتر ویندوز و … می باشد.

 

ابزار Outbyte PC Repair راه حلی برای مشکلات مختلف سیستم است. می تواند درایو شما را تمیز کند و عملکرد رایانه شخصی را بهبود بخشد. Outbyte PC Repair با ویندوز 10، 8، و 7 و مک سازگار است.

 

امکانات:

 • Outbyte یک نمای کلی از عملکرد رایانه شخصی شما با ارائه بینش در مورد عوامل مختلف مانند زمان بارگذاری و سرعت CPU، RAM موجود و غیره ارائه می دهد.
 • با شناسایی فایل های موقت و کش و حذف آنها از رایانه، فضای دیسک را پاک می کند.
 • ویژگی های حفاظت از حریم خصوصی مانند حذف کوکی های ردیابی را فراهم می کند.
 • Outbyte به شما در مورد وب سایت های بالقوه خطرناک هشدار می دهد.

Outbyte یک ابزار کامل تعمیر رایانه شخصی با قابلیت حفظ حریم خصوصی، حذف هوشمند فایل، تقویت زمان واقعی و غیره است. این ابزار با ویندوز و مک او اس سازگار است و ابزار آنتی ویروس را تکمیل می کند. این ابزار نه تنها عملکرد را بهینه می کند، بلکه حریم خصوصی و امنیت را نیز بهبود می بخشد.

 

 1. Advanced SystemCare

Advanced SystemCare یک نرم افزار رایگان برای تمیز کردن، بهینه سازی، افزایش سرعت و ایمن سازی کامپیوتر شما است. می تواند رجیستری و بدافزار را تعمیر و پاک کند. از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می کند. این به شما کمک می کند تا بازی های رایانه شخصی را بهینه کنید. این دیتابیس درایور بزرگتری دارد و از این رو می تواند بیش از 3000000 درایور را به روز کند.

 

امکانات:

 • Advanced SystemCare دارای ویژگی هایی برای محافظت از مرورگرها و ایمیل ها، ایمن سازی سیستم در برابر ویروس ها، و برای افزایش سرعت کامپیوتر و راه اندازی است.
 • این برنامه یک حذف نصب ارائه می دهد که می تواند به طور کامل نرم افزارهای ناخواسته و افزونه های مرورگر را حذف کند.
 • به روز رسانی درایور با Advanced SystemCare ایمن تر خواهد بود زیرا یک اتصال https ایمن وجود دارد و همچنین از درایور قبلی نسخه پشتیبان نگه می دارد.
 • نرم افزار ضروری در زمان واقعی به روز می شود. Advanced SystemCare اطمینان حاصل می کند که هنگام به روز رسانی نرم افزار هیچ بدافزاری وجود نداشته باشد.

Advanced SystemCare ویندوز شما را از ویروس ها و فایل های ناخواسته دور نگه می دارد. حذف کننده آن تمام باقیمانده ها را برای تمیز کردن رایانه به طور عمیق حذف می کند.

 

 1. Defencebyte

Defencebyte Computer Optimizer سرعت عملکرد رایانه را افزایش می دهد. این فناوری‌های جامعی را برای بررسی اشکالات رایانه و نقص‌های رجیستری در بر می‌گیرد. رجیستری کامپیوتر را پاک می کند. قابلیت ردیابی میزان استفاده از CPU را دارد.

این برنامه چندین مزیت مانند بهینه سازی رایانه شخصی سریع تر و پایدارتر، راه اندازی سریع، فضای آزاد بیشتر و حفظ حریم خصوصی بهتر را ارائه می دهد.

 

امکانات:

 • Defencebyte ویژگی برنامه ریزی اسکن را ارائه می دهد.
 • دارای عملکردهایی برای خالی کردن کلیدهای رجیستری، پاک کردن ورودی های حذف شده، و حذف مسیرها و برنامه های نامعتبر است.
 • این به شما در حذف پسوندهای فایل های بی فایده، از بین بردن dll های مشترک غیرموجود و پاک کردن مسیرهای نامعتبر کمک می کند.

نرم افزار بهینه سازی رایانه Defencebyte راه حلی با ویژگی های غنی است که رجیستری را پاک کرده و فایل های ناخواسته را حذف می کند. به طور کلی به بهبود مدیریت منابع کمک می کند. راه اندازی نرم افزار آسان است. عملکرد کلی کامپیوتر با استفاده از این نرم افزار بهبود می یابد.

 

 1. Ashampoo® WinOptimizer 19

Ashampoo WinOptimizer 19 عملکرد، ثبات و حریم خصوصی عالی را برای رایانه شخصی شما فراهم می کند. با این ابزار فضای دیسک جدیدی خواهید داشت. دارای قابلیت هایی برای تمیز کردن، محافظت و بهینه سازی رایانه شخصی است. شما می توانید خدمات ناخواسته را غیرفعال کنید و عملکرد رایانه شخصی را افزایش دهید.

Ashampoo WinOptimizer حاوی ابزارهای قدرتمندی است. برای ارائه بهترین سازگاری و عملکرد، ماژول ها را هر سال به روز و اصلاح می کند.

 

امکانات:

 • Ashampoo دارای 8 ابزار بهینه سازی در صفحه شروع است.
 • بیش از 30 ماژول را برای کامل کردن سیستم ویندوز فراهم می کند.
 • این برنامه زمانبندی کار را فراهم می کند.
 • شما یک مدیریت حذف نصب پیشرفته دریافت خواهید کرد.
 • اسکنر ADS را برای جریان های داده های مخفی فراهم می کند.

Ashampoo WinOptimizer را می توان با محیط های چند کاربره استفاده کرد. لازم نیست هر پروفایل را جداگانه تمیز کنید. با WinOptimizer نظارت کاملی بر سیستم خواهید داشت.

بهترین نرم افزار بهینه سازی هارد

 1. Microsoft Total PC Cleaner

Microsoft Total PC Cleaner یک ابزار رایگان برای پاکسازی فضای دیسک است. حافظه و سیستم های ویندوز را بهینه می کند. از ویندوز 10 یا نسخه های بالاتر پشتیبانی می کند. به شما این امکان را می دهد که به طور انتخابی فایل ها را از کش سیستم، کش ایمیل، کش برنامه ها، کش های آفیس، کش های مرورگر، دانلودها و فایل های بزرگ حذف کنید.

 

امکانات:

 • پاک کردن کش کامپیوتر و فایل های بزرگ.
 • پاکسازی کل کامپیوتر را انجام می دهد.
 • فایل های ناخواسته را پاک می کند، سرعت کامپیوتر شما را افزایش می دهد و عملکرد آن را افزایش می دهد.

Microsoft Total PC Cleaner می‌تواند حافظه‌های پنهان سیستم، کش برنامه‌ها، کش ایمیل، کش اداری و حافظه پنهان مرورگر را پاک کند. پوشه دانلود را عمیقاً اسکن و مرتب می کند. این می تواند فایل های بزرگی را که برای مدت طولانی استفاده نشده اند، مکان یابی و حذف کند.

 

 1. Norton Utilities Premium

Norton Utilities Premium یک پاک کننده رایانه است که سرعت و بهینه سازی رایانه شما را افزایش می دهد. مشکلات رایج رایانه شخصی را تعمیر می کند و زمان راه اندازی را بهبود می بخشد. از ویندوز 10، 8، 8.1 و 7 پشتیبانی می کند.

فضای روی هارد دیسک شما را آزاد می کند و دسترسی سریع تری به برنامه ها دارید. رابط کاربری آن آسان برای استفاده است و بهینه سازی 1 کلیک را برای کامپیوتر شما فراهم می کند. به شما این امکان را می دهد که دانلودهای فایل مرورگر خود را پاک کنید تا به شما در حفظ حریم خصوصی دیجیتالی خود کمک کند.

 

امکانات:

 • بهینه سازی خودکار قدرت پردازش، حافظه و هارد دیسک دستگاه شما.
 • Norton Utilities Premium مشکلات رایج را برطرف می کند و رایانه شما را تمیز و سرعت می بخشد.
 • ظرفیت شناسایی برنامه های راه اندازی ناخواسته و حذف آنها را دارد.
 • این ویژگی را فراهم می کند تا با خیال راحت اسناد شخصی را از بین ببرید تا دیگران در دسترس نباشند.
 • این ویژگی‌های مراقبت از کامپیوتر خودکار را فراهم می‌کند که وقتی کامپیوتر غیرفعال شود، کار می‌کند.

Norton Utilities Premium با رفع مشکلات رایج، رایانه شما را برای مدت طولانی تری به خوبی کار می کند. برنامه های استفاده نشده را دور می اندازد. همچنین دارای پروفایل های از پیش تعیین شده ای است که به شما کمک می کند بهترین عملکرد را در رایانه شخصی داشته باشید.

 

 1. AVG PC TuneUp

AVG TuneUp بهینه ساز پیشرفته عملکرد رایانه شخصی است. از حالت خواب اصلاح شده استفاده می کند که سرعت و عملکرد رایانه شخصی و پاک کننده های دیسک و مرورگر را بهبود می بخشد. شما تعمیر و نگهداری خودکار همه جانبه را دریافت خواهید کرد.

با حذف فایل های ناخواسته، سرعت رایانه شخصی ویندوز شما را افزایش می دهد و فضا را آزاد می کند. این به شما کمک می کند تا نرم افزارهایی را که لازم نیست حذف کنید. می تواند به طور خودکار برنامه های شما را به روز کند و رجیستری شما را پاک کند.

 

امکانات:

 • AVG PC TuneUp ویژگی تعمیر و نگهداری خودکار را فراهم می کند که ردیابی مرورگر، ردیابی کوکی ها، فایل های کش و باقیمانده برنامه ها را پاک می کند.
 • این کامپیوتر را با حالت خواب بهینه می کند.
 • این نرم افزار Uninstaller را ارائه می دهد که می تواند bloatware را شناسایی کند و به شما در حذف آن کمک می کند.
 • می تواند نرم افزارهایی مانند جاوا، وی ال سی، اسکایپ و غیره را به آخرین نسخه های خود به روز کند.

AVG TuneUp راه حلی است اگر کامپیوتر شما برای بوت شدن بیش از حد طول بکشد، برای برنامه هایی که کند اجرا می شوند، مناسب است. ویژگی Automatic Maintenance کامپیوتر را هر هفته تنظیم می کند.

 

 • Razer Cortex

Razer Cortex راه حلی برای افزایش عملکرد بازی و سیستم ارائه می دهد. این ویندوز 10، 8 و 7 را پشتیبانی می‌کند. دارای انواع ابزارهای بهبود عملکرد و بهینه‌سازی است که به شما کمک می‌کند تا از پتانسیل کامل سیستم استفاده کنید. این فایل های ناخواسته ناخواسته را پاک می کند. برای موبایل نیز موجود است. این به شما کمک می کند تا بازی های جدید و محبوب موبایل را در موبایل پیدا کنید.

این ابزار مطمئن می شود که حتی یک کیلوبایت هارد دیسک هدر نمی رود و از این رو فضای بیشتری برای کار و بازی خواهید داشت.

 

امکانات:

 • Razer Cortex فرآیندها و برنامه‌هایی را که در حین بازی مورد نیاز نیستند، مدیریت و از بین می‌برد. این فرآیند منابع و رم را آزاد می‌کند و از این رو فریم‌های بالاتر در ثانیه و عملکرد روان بازی را دریافت خواهید کرد.
 • عملکرد تقویت خودکار آن به طور خودکار زمانی که بازی راه اندازی می شود شروع می شود و پس از بازی به صورت خودکار آن را به حالت اولیه باز می گرداند.
 • این سیستم عامل ویندوز را برای تقویت FPS مدیریت می کند.

Razer Cortex از دو حالت هسته استفاده می کند، حالت خواب CPU را غیرفعال کنید و هسته CPU را فعال کنید. حالت خواب CPU را برای حداکثر عملکرد غیرفعال می کند و CPU Core را برای اولویت بندی بازی ها فعال می کند. این آمار FPS را ارائه می دهد که به شما در بررسی عملکرد بازی کمک می کند.

شرکت ایسوس توتال نمایندگی رسمی ایسوس ارائه دهنده خدمات تعمیرات تخصصی از جمله تعمیر موبایل ایسوس ، تعمیر تبلت ایسوس ، تعمیر آل این وان ایسوس و تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس تعمیر دستگاه ماینر ،تعمیر کارت گرافیک ایسوس و تعمیر مادربرد ایسوسمی باشد . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *